ЗапорiжАудит
ЗапорiжАудит.Податки.Право
аудиторськi фiрми

Субота, 23.01.2021, 18:21

     Ми успішно працюємо на ринку аудиторських послуг ось вже 27 років, починаючи з 1992 року. Ми маємо права і дозвільні документи для надання всіх видів аудиторських послуг всім суб'єктам господарювання (окрім аудиту банків).
    Ми маємо всі права і дозвільні документи для проведення обов'язкового та ініціативного аудиту фінансової звітності, складеної по НП(С) БУ і по МСФЗ (для ДКЦПФР і в інших законодавчо обумовлених випадках).
    Наша спеціалізація - аудит великих і середніх підприємств різних форм власності. Ми обслуговуємо великі промислові підприємства, такі як ПрАТ "Карлсберг Україна" (ПАТ «ПБК «Славутич»), «Львівська пивоварня», ПрАТ «Славутський солодовий завод», КП "ЕЛУАШ", ТОВ "КРОК Г.Т.", ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат", ТОВ "Техпровід", ТОВ "Суффле Агро Україна".
    Співробітники «ЗапорiжАудит.Податки.Право» і «ЗапорiжАудит» - кваліфіковані фахівці у сфері бухгалтерського і податкового обліку. У нас працюють 5 аудиторів, сертифіковані Аудиторською палатою України, фахівці, атестовані Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), висококваліфікований юрист, який має великий практичний досвід успішного захисту інтересів Замовників в податкових і господарських спорах в усіх судових інстанціях, фахівці з вузьких питань бухгалтерського і податкового обліку.
    Наші аудитори мають наукові публікації і статті, мають наукові ступені, атестати МСФЗ, проходять щорічне підвищення кваліфікації в спеціалізованих методичних центрах.

    В «ЗапорiжАудит.Податки.Право» і «ЗапорiжАудит» розроблена і впроваджена система контролю якості, яка відповідає вимогам Міжнародних стандартів аудиту. Робота аудиторів в обов'язковому порядку проходить перевірку внутрішнім контролером якості.

    Наші фірми успішно пройшли зовнішній контроль якості професійних послуг, підтвердивши відповідність системи контролю якості Міжнародним стандартам аудиту (Рішення Аудиторської палати України про затвердження результатів зовнішніх перевірок систем контроля якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами № 316/4 від 29.10.2015 р., № 239/4 від 29.09.11 р.).

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Rambler's Top100 Украинский портАл Запорожье. Городской портал.